7 sierpnia 2017

Twoje filmy polecają najwięksi youtuberzy. Niemożliwe? Sprawdź to!W związku ze zbliżającą się premierą książki Milion odsłon Tash, wydawnictwo otwarte organizuje konkurs dla blogerów, vlogerów i każdego, kto przynajmniej czasami publikuje w sieci swoje filmy.


W Jury konkursu zasiadają.... Weronika Juszczak i Rob$on!
To oni wybiorą zwycięzców i udostępnią na swoich kanałach najlepsze filmy!

A gdyby tak nagle Twój kanał na YT zyskał milion subskrybentów, a każdy film dziesiątki tysięcy komentarzy. Gdyby w ciągu kilku tygodni przybyło ci setki nowych fanów? To niewątpliwie może zawrócić w głowie. Czy poradzisz sobie z tym? To właśnie spotkało Tash, prawdziwą fangirl – zupełnie zwyczajną, a jednak wyjątkową vlogerkę. Przeczytaj koniecznie Milion odsłon Tash i sprawdź czy odnalazła się w wirtualnej rzeczywistości. To już niedługo może spotkać Ciebie!

Chcesz poczuć, jak to jest zdobyć tysiące nowych fanów i pewnie kilku zjadliwych hejterów? Nakręć film o sobie, pokaż w nim swoje pasje, nagraj teledysk z ekipą, wyśpiewaj emocje, opowiedz o ulubionym aktorze, zespole, zrób poradnik DIY czy zupełnie nietypowy haul zakupowy. My Cię nie ograniczamy, ogranicza Cię tylko wyobraźnia!

Jak wziąć udział w konkursie? Swój film zamieść:

    1. Na swoim kanale na Youtubie i prześlij link do niego przez aplikację konkursową

                                                          ALBO

    2. Na swoim kanale na Musical.ly z hashtagiem #milionodslon .

Jesteś dwa kliki od fejmu, więc do dzieła! 


JEŚLI JESTEŚCIE CHĘTNI TO ZAPRASZAM :) 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jeśli odwiedzasz bloga i czytasz posty to pozostaw po sobie ślad w postaci komentarza. Będzie mi bardzo miło bo wtedy wiem, że moje starania nie poszły na marne.
Miłego czytania.
Beata