13 sierpnia 2017

Meredith Wild "Zagubiona miłość"


Uwielbiam czytać romanse a zwłaszcza od takich, kiedy nie mogę oderwać się na chwilę. Coraz rzadziej takie znajduję, ale jeszcze mi się udaje. Mam nadzieję, że wam też podobała się ta książka tak samo jak mnie. Zapraszam na recenzję. 


Maya Jacobs jest zakochana w Cameronie wszystko wydaje się być ok, ale do czasku, kiedy ten poprosił ją o rękę. Każda z nas w tym momencie była by szczęśliwa mając u swego boku mając mężczyznę marzeń. Ale nie było to ten czas dla nich a Cameron dostał odpowiedź, której na pewno nie spodziewał się a mianowicie NIE. Maya od tej pory żyje ze złamanym sercem i wyrzutami sumienia. 

Pięć lat później Maya pracuje dużo i ciężko, jako analityk na Wall Street i oczywiście jeszcze więcej ostro imprezuje. Do tej pory żaden mężczyzna nie mógł znaleźć drogi do jej serca. 

Cameron Bridge przez ostatnich pięć lat poświęcił wojsku próbując zagłuszyć bolesne wspomnienia utratą Mayi. Przeżył nie jedną niebezpieczną misję, ale po zakończeniu przygody z armią postanawia przenieść się do Nowego Jorku. Tam chce rozpocząć nowe życie, ale los bywa przewrotny i na swojej drodze jeszcze raz spotyka Mayę. 
Jak potoczą się dalsze losy tej dwójki? Czy to, co kiedyś zostało zniszczone los da nam drugą szansę? 

Meredith Wild jest międzynarodowym autorem bestsellerowych romansów, które zyskały uznanie na całym świecie. Powieści jej wielokrotnie znajdowały się na liście bestsellerów „New York Timese” i „USA Today”. Razem z mężem i trójką dzieci mieszka w White Mountains. Kiedy nie mieszka w świecie fantazji swoich bohaterów zwykle można ją znaleźć na stronie www.facebook.com/meredithwild . 

Jak wiecie jestem romantyczką i dlatego lubię czytać romanse a zwłaszcza takie gdzie wszystko kończy się Happy Endem. Czytając poprzednie książki autorki dostałam to, co najbardziej lubię. Dzięki temu wiem, co mogę spodziewać się w tej książce i wiecie, co znalazłam, ale może i nie do końca to, co szukałam. 

„Wyciągnęłam dłoń w jego stronę, ale on zrobił krok w tył. Uniósł obie ręce, jakby w geście poddania.
- Porozmawiajmy o tym.
Wymykał mi się. Nie mogłam go stracić, ale nie potrafiłam znaleźć słów, dzięki którym mogłabym go zatrzymać, tak samo jak nie potrafiłam powstrzymać płynących po policzkach łez.
- Cameronie, zaczekaj. Proszę...
Zdusiłam szloch, kiedy się odwrócił i odszedł, nie mówiąc ani słowa."

 „Zagubiona miłość” jest to romans, który rozpoczyna się nietypowo, bo od rozstania głównych bohaterów. Lecz po latach ich ścieżki łączą się. Po tylu latach mogłoby się wydawać, że każdy z nich ma swoją rodzinę lub stworzył nowy związek, ale tak nie jest. Obydwoje nie szukają nic więcej jak przelotnej znajomości, bo wiedzą, kto tak naprawdę, do kogo należy. Przypadkowe spotkanie obudzi w nich dawno skrywane uczucia, ale czy będą chcieli znów dać sobie szansę? 

"Nigdy jej nie przebolałem. Nie było dnia, bym nie żałował, że stało się tak, a ni inaczej. I wiem, że z nią było tak samo. "

Fabuła książki jest trochę przewidywalna, ale dostarcza nam wiele emocji. Powieść jest napisana lekkim i przystępnym językiem a czyta się ją naprawdę bardzo szybko. Książka ta naprawdę pozostanie na długo w mojej pamięci a z całą pewnością sięgnę po następną część gdzie mogę poznać miłosne zdarzenia Olivii i Darrena. 

Autorka poprawnie wykreowała bohaterów, których od razy pokochałam. Historię poznajemy z dwóch perspektyw Mayi i Camerona. Jest to bardzo pomocne gdyż możemy lepiej zrozumieć wydarzenia i ich postępowanie a także decyzje, jakie podjęli. 

„Zagubiona miłość” jest to idealna lektura, dzięki której chcesz odpocząć i odprężyć się po całodziennych obowiązkach lub pracy. Książkę polecam każdemu, kto uwielbia twórczość Meredith Wild a także tych, którzy szukają wiele pikantnych scen seksu.  

Za możliwość przeczytania książki dziękuje 

4 komentarze:

 1. Romanse bardzo lubię czytać, dlatego jeśli trafi się okazja, to chętnie zapoznam się z powyższą książką.

  OdpowiedzUsuń
 2. Rzadko sięgam po romanse, jednak Twoja opinia na temat książki zachęciła mnie do zapoznania się z nią. Zaobserwowałam i zostaje tu na dłużej. Zapraszam również do siebie na www.book-and-lifestyle.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Lubię książki o miłości, także myślę, że i z tą się zapoznam :)
  Obserwuję. kraina-ksiazek-stelli.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie przepadam za romansami, ale ten brzmi wyjątkowo dobrze :)

  OdpowiedzUsuń

Jeśli odwiedzasz bloga i czytasz posty to pozostaw po sobie ślad w postaci komentarza. Będzie mi bardzo miło bo wtedy wiem, że moje starania nie poszły na marne.
Miłego czytania.
Beata