21 kwietnia 2017

ZAPOWIEDŹ KSIĄŻKI BEATA MAJEWSKA "KONKURS NA ŻONĘ"

OGŁOSZENIE!!!!


Jak wiadomo już niedługo, bo 10 maja do księgarni a także w wasze ręce trafi książka polskiej pisarki Beaty Majewskiej „Konkurs na żonę”. Ja już nie mogę się doczekać premiery książki abym mogła dostać ją w swoje ręce a wy? 

Zapraszam na krótki opis.

Przystojny trzydziestolatek szuka żony – czy przy okazji znajdzie miłość?

Młody prawnik z Krakowa, Hugo Hajdukiewicz, planuje jak najszybciej zmienić stan cywilny. Założenie rodziny przed trzydziestymi urodzinami to warunek narzucony mu w testamencie przez wuja. W poszukiwaniu idealnej kandydatki pomysłowy biznesmen wprowadza w życie plan „Żona”. Wkrótce poznaje młodziutką, nieśmiałą studentkę. Niedomyślająca się niczego dziewczyna szybko ulega urokowi przystojnego mężczyzny. Jednak misternie przygotowany plan matrymonialny niespodziewanie wymyka się spod kontroli…

BEATA MAJEWSKA - Autorka znana dotychczas pod pseudonimem Augusta Docher. Debiutowała książką dla młodzieży Eperu  I tomem trylogii o Wędrowcach. W 2016 roku ukazał się tom II cyklu pt. Habbatum. Opublikowała także powieść obyczajowo-erotyczną Anatomia uległości.
Mama i żona, mieszka w urokliwej miejscowości na południu Polski. Kocha podróże, spotkania z czytelnikami i dobrą lekturę.

Tytuł: Konkurs na żonę
Wydawnictwo: Książnica
Ilość stron: 304
Data wydania: 10 maj 2017

Ale jeśli chcecie już zacząć czytać to zapraszam do przeczytania fragmentu KLIK


1 komentarz:

  1. Sama okładka zachęca do sięgnięcia po książkę :)

    OdpowiedzUsuń

Jeśli odwiedzasz bloga i czytasz posty to pozostaw po sobie ślad w postaci komentarza. Będzie mi bardzo miło bo wtedy wiem, że moje starania nie poszły na marne.
Miłego czytania.
Beata