20 kwietnia 2017

Augusta Docher "Anatomia uległości"


Każdy z nas ma marzenia i fantazje, ale nic nie mówimy. Problem polega na tym, że się wstydzimy a tak naprawdę powinniśmy dużo więcej rozmawiać z naszym partnerem/partnerką. To dzięki rozmową w chwili uniesienia i namiętności zrobimy coś, o czym marzymy i co chcemy zrobić.

Główna bohaterka Melania Duvell jest niezależną i silną kobietą. W swoim życiu mężczyzn traktuje jak zabawki na jedną noc. Żyje jak chce nie angażuje się uczuciowo nie podporządkowuje się mężczyzną i nie szuka stałego związku, lecz wszystko się zmienia, gdy poznaje Adama Hardinga. Mężczyzna rzuca wyzwanie i zaprasza do nietypowej gry, ale czy Melania zdecyduje się na układ. Jak potoczy się niezwykła gra i dokąd ich zaprowadzi?

Augusta Docher zadebiutowała na polskim rynku wydawniczym książką „Eperu” literaturą dla młodzieży. „Anatomia uległości” to książka, która należy do całkiem innego gatunku literatury, w której okazuje się, że pisarka bardzo dobrze odnalazła się. Anatomia uległości to gorący erotyk z dużą dawką BDSM.  Literatura erotyczna jak się nam wydaje tak naprawdę nie należy do łatwego gatunku żeby bardzo dobrze napisać a naszej polskiej pisarce udało się i szczerze wam powiem, że marzę, że przeczytam jeszcze nie jedną książkę z pióra tej oto autorki.  

Książka jest napisana w bardzo lekkim stylem i łatwym językiem, co za tym idzie bardzo szybko i miło się czytał książkę. Już od pierwszych stron książki możemy zauważyć, że pisarka bardzo dba o każdy szczegół i wątek. Powieść ta intryguje, rozpala wyobraźnię i zmysły a każda kolejna strona dostarczy nam niezapomnianych doznań.

W książce znajdziemy wątek Pan i Niewolnica. To właśnie Adam stawia warunki a Melania to właśnie ona ma mu się podporządkować. Mężczyzna spisuje na kartce siedem zasad a Mel ma pewne obawy, bo to zawsze ona dyktowała zasady. Tylko, że Adam ją intryguje i fascynuje a dzięki tej grze życie dziewczyny może się odmienić. Melania i Adam rozpoczynają grę – erotyczną grę – która tak naprawdę jest to walka o nią. Ale co mogą stracić a co zyskać młodzi kochankowie i jaki finał tej historii napisze im życie?

„Anatomia uległości” jest to bardzo dobrze napisany erotyk z dużą dawką zmysłowości i subtelności. Szczerze wam przyznaję się, że jestem zauroczona tą książką. Od pierwszych stron wciągnęła mnie do świata, z którego nie chętnie chciałam wracać do realiów. Jeżeli szukacie książki, w której autorka nie oszczędza w pikantnych fragmentach a która rozpali wasze zmysły to ta książka jest właśnie dla ciebie. Ja przeczytałam tą książkę przyznam wam się szczerzę w niecałe dwa dni, ale za to, z jakimi wypiekami na twarzy. Serdecznie was zapraszam do przeczytania tej książki i pozwólcie, że niech i was ta książka porwie emocjonalnie a nie szybko o niej zapomnicie. 

Tytuł: Anatomia uległości
Autor: Augusta Docher
Wydawnictwo: Lucky
Ilość stron: 592
Data wydania: 31 stycznia 2016
Moja ocena: 9/10

3 komentarze:

 1. Dziękuję moja Ukochana Imienniczko :)
  Cieszę się, że powieść przypadła Ci do gustu!

  OdpowiedzUsuń
 2. Od dawna mam ochotę na tę książkę. Może kiedyś :)
  Zapraszam na konkurs!

  OdpowiedzUsuń
 3. Erotyki to dla mnie wciąż nieznane wody, więc czemu nie ;)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń

Jeśli odwiedzasz bloga i czytasz posty to pozostaw po sobie ślad w postaci komentarza. Będzie mi bardzo miło bo wtedy wiem, że moje starania nie poszły na marne.
Miłego czytania.
Beata