8 lutego 2017

Konkurs: Wywiad z K.N. Haner

Wywiad z K.N. Haner


K.N. Haner - to pseudonim polskiej autorki, która w 2015 roku zadebiutowała powieścią "Na Szczycie", cieszącą się uznaniem czytelniczek literatury kobiecej. Kolejna powieść "Sny Morfeusza" uzyskała status bestellera, a jeszcze w tym roku ukaże się trzecia część tej serii: "Przebudzenie Morfeusza". Prywatnie K.N. Haner jest osobą bardzo rodzinną, wesołą i otwartą. Uwielbia pisać, czytać i gotować. Kocha polskie morze i Mazury. Marzy jej się nurkowanie na rafie koralowej u wybrzeży Australii. Dziś zbieram od was pytania do K.N. Haner. Przez najbliższe dni będzie można na moim blogu, w komentarzu zadawać swoje pytania ( 1-2) do autorki. Następnie wraz z odpowiedziami zbiorę w formie wywiadu i umieszczę w odpowiednim poście. 

Jedna osoba która według autorki wykażą się najciekawszym pomysłem na pytanie, otrzyma nagrodę, w postaci powieści "Koszmar Morfeusza". Fundatorem nagrody jest Wydawnictwo Editio.

Zapraszam do zabawy


Zasady konkursu
1. Organizatorką konkursu jestem ja właścicielka bloga: Recenzje Beaty.
2. Do wygrania jest jedna książka ufundowana przez Wydawnictwo Editio. 
3. Adres zwycięzcy musi znajdować się na terenie Polski. Nie wysyłam książki za granicę. 
4. Konkurs trwa od 08.02. do 15.02 do godziny 23.59.
5. Zwycięzca zostanie wyłoniony drogą losowania. 
6. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest napisanie w komentarzu pytania (1- maksymalnie 2) do K.N. Haner na temat jej twórczości i nie tylko 
7.  Ze zwycięzcą skontaktuje się drogą mailową. W przypadku, gdy zwycięzca w ciągu 7 dni nie odpowie na wiadomość, nastąpi wybór innego wygranego. 
8. Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych ( Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm. )

11 komentarzy:

 1. Hmmm... Matko! Tylko dwa pytania ?!? Mam przynajmniej z 20! :D Ale takie, które najbardziej mnie ciekawią :
  1) Pani Kasiu czy oprócz książek, które są już gotowe i czekają na swoją kolej będą jakieś inne ? Chodzi mi o zdecydowanie dalszą produkcję tj. jakaś seria, trylogia :) Coś o czym nie było nigdzie napomknięte :)
  2) Jak Pani rodzina odbiera to, że Pani pisze? Wspierają Panią, czy może - a i tak się zdarza - wręcz przeciwnie? Kto dał Pani przysłowiowego "kopa", gdy miała Pani jakiś zastój? :)

  Email: janetpl2000@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 2. 1. W jaki sposób zachęciłaby Pani osobę, która nigdy nie czytała Pani książek do sięgnięcia po nie?

  2. Gdyby mogła Pani wypić kawę z jakimkolwiek pisarzem żyjącym lub nie to spotkanie z którym sprawiłoby Pani największą radość?

  magdaa0726@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 3. 1. "Sny Morfeusza" to seria z nurtu dark erotyk. A gdzie według Pani przebiega granica pomiędzy zwykłym, choć może gorącym romanse, a dark erotykiem?
  2. Wyczytałam, że w "Koszmarze Morfeusza" poruszyła Pani teudne tematy, jak chociażby gwałt, sutenersto czy mafię. Daje mi to przypuszczenie, że sporo będzie się działo. A który wątek był dla Pani najtrudniejszy, wymagał szczególnego zaangażowania emocjonalnego, bądź taki, który pochłonął większą część czasu?

  iza.81@o2.pl

  OdpowiedzUsuń
 4. Sylwia Waligóra
  Ciekawie mnie skąd czerpie Pani inspirację do tworzenia - co stanowi Pani osobistą muzę?

  OdpowiedzUsuń
 5. 1. Skąd pomysł na ten właśnie rodzaj książki? Bardzo mnie to ciekawi. Może przeżyła pani coś podobnego, do tego, co dzieje się w książce.
  2. Czy zmieniło się pani życie po wydaniu pierwszych książek? Jeżeli tak, to co się w nim zmieniło?

  e-mail: totalbooklover02@onet.pl

  OdpowiedzUsuń
 6. 1. Zastanawia mnie, czy ze wszystkich bohaterów Pani książek jest jakaś szczególna postać, którą darzy Pani silniejszym uczuciem niż pozostałe - nienawiścią, miłością, uwielbieniem, ogromnym współczuciem? Jeśli tak, to kto to i dlaczego?
  2. Każdy jest na swój sposób szalony i nawet najspokojniejszy człowiek czasami wpada na głupie pomysły. Jaki był najbardziej szalony pomysł, który Pani zrealizowała? Lub jaki jest najbardziej szalony pomysł, który dopiero chce Pani zrealizować?

  gabrysiek96@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 7. 1. Czy bohaterowie występujący w Pani książkach to ludzie, którymi chciałaby Pani otaczać się w swoim realnym życiu?
  2. To pytanie jest z lekkim przymrużeniem oka, ale nie mogę się powstrzymać - czy miewała Pani mokre sny z udziałem Morfeusza, którego Pani stworzyła, podczas pisania książki? :D

  agata8142@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 8. 1.Skąd pani czerpie wenę do przygód swoich bohaterów?
  2. Jaką radę ma Pani dla wszystkich początkujących pisarek i pisarzy?

  lordlucardinio@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 9. 1. Jakie jest Pani największe marzenie literackie oraz kto jest dla Pani największym krytykiem?
  2. Dlaczego pisze Pani pod pseudonimem i skąd akurat taki jego wybór??

  gosia.s012@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 10. 1. Co jest najprzyjemniejsze w pracy pisarza? Co jest najtrudniejsze? :)
  2. Gdyby powstał pomysł zekranizowania "Snów Morfeusza" kogo obsadziłaby Pani w rolach głównych bohaterów? :)

  jagodkaa121@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 11. 1. Co jest dla Ciebie koszmarem, jeśli chodzi o sferę czytelniczo-wydawniczo-blogowo-pisarską (to mi wyszło określenie, o niebiosa!)?
  2. Czy miałaś kiedyś proroczy sen? Było to raczej przerażające przeżycie czy pozytywnie ekscytujące?
  Pozdrawiam :)
  edyta.cha@wp.pl

  OdpowiedzUsuń

Jeśli odwiedzasz bloga i czytasz posty to pozostaw po sobie ślad w postaci komentarza. Będzie mi bardzo miło bo wtedy wiem, że moje starania nie poszły na marne.
Miłego czytania.
Beata