31 stycznia 2017

Zapowiedzi wydawnicze - LUTY 2017


01.02.2017

Bez szans


 W upadającym górskim miasteczku Kyland i Ten zakochują się w sobie wbrew rozsądkowi i na przekór surowej rzeczywistości.

  Kyland marzy tylko o tym, by przetrwać. Zaciska zęby i robi wszystko, by nie pokonała go bieda i samotność. Nie szuka miłości. Nie zamierza też oglądać się za siebie, gdy uda mu się wyrwać z piekła, w którym przyszło mu dorastać.

  Dla Ten codzienność to nieustanna walka o własną godność. Zmagania z chorobą matki i ludzką nieprzychylnością wymagają od niej wyjątkowej siły. 
  Oboje rywalizują o bilet do lepszego życia, który może otrzymać tylko jedno z nich.
Czy po latach zdołają spojrzeć sobie w oczy, jeśli poświęcą miłość dla przetrwania?
Ktoś odejdzie, ktoś zostanie.

Autor: Sheridan Mia

Wydawca: Otwarte
format: 13,6x20,5 cm
ISBN: 9788375152975
EAN: 9788375152975
oprawa: Miękka ze skrzydełkami
rok wydania: 2017
liczba stron: 320
02.02.2017

Boys from Hell


Kiedy w grę wchodzą gorące uczucia, równie parne co teksańskie noce, nie liczą się konwenanse, lecz to, co jest sensem naszego życia.

  Do małego miasteczka w Teksasie powraca osiemnastoletnia Anna – córka ambitnego polityka od najmłodszych lat przebywająca w oddalonych od domu szkołach z internatem. Wkrótce spotyka na swojej drodze starszego od niej Jaxa – szefa motocyklowego gangu o nazwie Boys from Hell, osieroconego w wieku sześciu lat opiekuna rodziny. Młodzi kochankowie, oszołomieni namiętnością, początkowo nie dostrzegają chmur gromadzących się na horyzoncie… Czy siła miłości pokona dzielące ich granice i pozwoli na spełnienie marzeń?

Autor: Agnieszka Lingas-Łoniewska

Wydawca: Novae Res
format: 13x21 cm
ISBN: 9788380833555
EAN: 9788380833555
oprawa: Miękka ze skrzydełkami
rok wydania: 2017
liczba stron: 312
06.02.2017

Podbój


On wie, co to podbój, zarówno na, jak i poza lodowiskiem. On wie, jak celnie strzelać,….

 Allie Hayes przechodzi kryzys. Zakończenie studiów zbliża się wielkimi krokami, a ona wciąż stoi przed dylematem, którą ścieżkę kariery wybrać. Na domiar złego leczy złamane serce po rozstaniu z wieloletnim chłopakiem. Dziki seks bez zobowiązań, by zapomnieć, nie jest lekarstwem na jej problemy, ale nie sposób oprzeć się Deanowi Di Laurentisowi, przystojniakowi z drużyny hokejowej. Tylko ten jeden raz, bo mimo że przyszłość rysuje się niewyraźnie, to jasne jak słońce, że nie ma w niej miejsca dla króla jednorazowych numerków.
 Lans i pewność siebie nie wystarczy, by ją do siebie przekonać…
Dean zawsze dostaje to, czego chce. Dziewczyny, oceny, dziewczyny, uznanie, dziewczyny… To kobieciarz, zgadza się, i póki co nie spotkał kobiety odpornej na jego wdzięki. Aż poznał Allie... Przebojowa blondynka zawojowała jego świat przez jedną noc – i teraz chce, żeby zostali przyjaciółmi? O nie. To on mówi, kiedy jest koniec. Dean nie ustąpi w pogoni za swoim celem, ale gdy na drodze pojawiają się nieoczekiwane przeszkody, zaczyna się zastanawiać, czy nie nadszedł czas, by przestać zaliczać… a oddać strzał prosto w serce.

Autor: Kennedy Elle

Wydawca: Zysk i S-ka
format: 14.0x20.5cm
ISBN: 9788365676535
EAN: 9788365676535
oprawa: Miękka ze skrzydełkami
rok wydania: 2017
liczba stron: 448
07.02.2017
Koszmar Morfeusza


Mroczny koszmar, z którego nie będziesz chciała się wybudzić

 Wszystkie drogi Cassandry Givens prowadzą do Adama McKeya — tej prostej prawdzie nie da się zaprzeczyć. Od chwili przypadkowego spotkania w nocnym klubie namiętny i wybuchowy związek Cass i Adama przeżywa różne fazy, ale pozostaje nierozerwalny jak samo życie. Choć oboje są świadomi zagrożeń, jakie niosą ze sobą potajemne spotkania, choć codziennie przekonują się, że niebezpieczeństwo czai się wszędzie, nie potrafią wyrzec się swoich uczuć. Słowa to za mało, gdy nawet gesty nie potrafią ukoić rozpalonych ciał.
  McKey zaczyna naginać twarde zasady obowiązujące w jego świecie, a Cassandra coraz częściej myśli nad bardziej radykalnymi krokami uwolnienia ukochanego z sideł złowrogiej organizacji. Jednak życie w ciągłym strachu odbija się na ich relacji i niemal ją niszczy. Namiętna miłość potrafi być bardzo destrukcyjna...
Masz odwagę kolejny raz wkroczyć w świat mrocznych fantazji? Fantazji, które bardzo szybko mogą przerodzić się w prawdziwy koszmar? Przekrocz granicę między miłością i nienawiścią, gdzie życie ściera się ze śmiercią.

Autor: Haner K.N.


Wydawca: Helion
format: 14x20,8 cm
ISBN: 9788328331860
EAN: 9788328331860
oprawa: Miękka
rok wydania: 2017
liczba stron: 392

15.02.2017
Słodka obsesja


 Brooke Wicks lubi słodycze i seks. Dużo seksu. Nie zamierza ograniczać się do jednego faceta, nie uznaje związków, nigdy nie była zakochana. Kiedy spotyka seksownego instruktora jogi, szykuje się na naprawdę gorącą przygodę. Oczywiście jednorazową.

 Mason King chce czegoś więcej. Chce wszystkiego. Wie, że Brooke ucieknie, gdy tylko dostanie to, czego pragnie. Mason musi wprowadzić nowe reguły gry…

 Czy można nauczyć kogoś miłości?
 Czy Mason zdobędzie serce Brooke?

A może wystarczy im tylko seks?

Autor: Daniels J.

Wydawca: Pascal
format: 13.0x20.0cm
ISBN: 9788376429434
EAN: 9788376429434
oprawa: Miękka
rok wydania: 2017
liczba stron: 400

DręczycielPenelope Douglas

 autorka bestsellera „New York Timesa” Falling Away

 Książka, którą trzymasz w dłoni, jest pierwszą powieścią z serii „Fall Away” pióra Penelope Douglas. To bardzo emocjonalna, piękna opowieść o młodości, dojrzewaniu, przyjaźni i nienawiści, a także naturalistyczna, pikantna historia o wchodzeniu w dorosłość, kiedy sprawy proste i oczywiste nagle stają się skomplikowane, dziwne i... straszne.
  Tate i Jared znali się od dzieciństwa. Łączyła ich przyjaźń, byli sobie bliscy. Wszystko się zmieniło, gdy oboje mieli czternaście lat. Z dnia na dzień Jared zaczął dręczyć Tate — bez wyraźnego powodu. Upokarzał ją, poniżał, robił wszystko, aby zrujnować jej życie. Im bardziej Tate schodziła mu z drogi, tym bardziej sadystycznie ją prześladował. Wreszcie Tate uciekła na rok do Paryża. To ją odmieniło: przestała być przerażoną, zaszczutą dziewczynką, stała się młodą, pewną swojej wartości kobietą. Stała się silna, bardzo silna i zdecydowana. I postanowiła, że nie pozwoli więcej się dręczyć. Wreszcie była gotowa podnieść głowę i nie cofać się przed swoim prześladowcą. Wiedziała, że nie będzie łatwo. Gdy przyjaciel staje się wrogiem, ma ogromną przewagę. Zna wszystkie sekrety, lęki, myśli swojej ofiary i wie, co zaboli najmocniej.
 Dlaczego Jared stał się prześladowcą Tate? Jakie tajemnice skrywa? Możesz się tylko domyślać mrocznej przeszłości i niezagojonych ran, tych przerażających zdarzeń, które wszystko skomplikowały... Powieści Penelope Douglas urzekają realistycznymi dialogami i opisami. Ich bohaterowie są prawdziwi i wyraziści, a opowiedziana historia – pasjonująca. Przygotuj się na śmiech i płacz, na współczucie i nienawiść, na wściekłość i strach, na ból i rozkosz, na niepokój i ulgę. Zatracisz się bez reszty i nie dasz rady oderwać się od kart tej książki.
Jak blisko siebie stoją Miłość i Nienawiść!
Według „New York Times”, „USA Today” i „Wall Street Journal” Penelope Douglas jest autorką jednych z najlepiej sprzedających się powieści. Jej książki — bardzo prawdziwe, niezwykle wzruszające i pełne namiętności — przyciągnęły rzeszę wiernych czytelniczek. Penelope Douglas jest nauczycielką, mieszka z mężem i z córką w Las Vegas. Lubi jesienne kolory, zapach cytryn i zakupy w Target.

Autor: Douglas Penelope

Wydawca: Helion
format: 14x20,8 cm
ISBN: 9788328322523
EAN: 9788328322523
oprawa: Miękka
rok wydania: 2017
liczba stron: 328

4 komentarze:

 1. Ja poluję na zupełnie inne tytuły, przede wszystkim na nowego Cobena :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Chyba mój portfel nie ucierpi w lutym :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Czekam na nową książkę Sheridan, oprócz tego oczywiście - na Cobena :)
  Justyna z livingbooksx.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Jeśli odwiedzasz bloga i czytasz posty to pozostaw po sobie ślad w postaci komentarza. Będzie mi bardzo miło bo wtedy wiem, że moje starania nie poszły na marne.
Miłego czytania.
Beata