18 kwietnia 2016

Stinger - Żądło namiętności Mia Sheridan


Stinger - Żądło namiętności Mia Sheridan Grace Hamilton młoda studentka prawa spędza weekend w Las Vegas na Międzynarodowym Zjeździe Studentów Prawa. Meldując się w recepcji hotelu dziewczyna wpada na przystojnego mężczyznę Carsona Singera jak się okazuje jest to aktor heteroseksualny. Początek ich znajomości nie należy do najlepszych. Poważna panna Hamilton stara się oprzeć urokowi Singera, ale w końcu decyduje się na małe szaleństwo i spędzić namiętny erotyczny weekend. Po którym oboje nie potrafią o sobie zapomnieć. Kiedy uświadamiają sobie, że zależy im obojgu na sobie. Czy uda im się zmienić los i żyć inaczej?

Kiedy szczęśliwym zrządzeniem losu wpadają na siebie ponownie nie mogą odrzucić tej szansy? Gracie pracuje, jako pani prokurator a Carson porzuca prace w agencji porno i wstępuje do armii USA. Praca pani prokurator krzyżuje się z pracą byłego komandosa.

Czytając książkę Mia Sheridan byłam septyczne nastawiona. Oglądając okładkę myślałam, że książka bardziej należy do literatury erotycznej. Po przeczytaniu stwierdziłam, że jest to bardziej romans. Z każdą przeczytaną stroną bardzo mnie wciągała książka z niecierpliwością czekałam na zakończenie. Jest to dynamiczna, namiętna i rozczulająca książka, która spodoba się romantyczką, ale też kobietą, które szukają pikanterii. Serdecznie polecam Wam tę powieść, bo naprawę warto. Autorka opisuje bardzo ważny wątek o handlu ludźmi. 

Dziękuje 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jeśli odwiedzasz bloga i czytasz posty to pozostaw po sobie ślad w postaci komentarza. Będzie mi bardzo miło bo wtedy wiem, że moje starania nie poszły na marne.
Miłego czytania.
Beata