13 kwietnia 2016

Amber Gaill McHugh

AMBER GAIL McHUGH


Amber Moretti tytułowa bohaterka nie ma w życiu lekko. Osierocona, która przez wiele lat zmagała się z koszmarami z dzieciństwa próbuje na nowo rozpocząć życie. Nowym rozdziałem w jej życiu są studia lecz nie przypuszczała że spotka tam miłość. Brock Cunningham jest miłym i błyskotliwym gentlemanem. Amber nie może oprzeć się jego magicznej sile. Wkrótce Brock wypełnia cały jej świat. Pierwszego dnia zajęć ląduje na kolanach "Nie mam czego się przytrzymać. Padam twarzą na coś, co ma twardość betonu. Moje kolana grzęzną między muskularnymi udami szczelnie wypełniającymi dżinsy." Tym betonem później się okazuje że jest nikt inny jak Ryder Ashcroft - niebieskooki wytatuowany zły chłopak - początkowo zniechęca ją do siebie. Kradnąc pocałunek Amber kradnie część jej serca, duszy i umysłu. Dziewczyna nie przypuszczała że może się zakochać, a tym bardziej w ich obu. 

Główna bohaterka jest pyskatą twardą dziewczyną która wiele w życiu przeżyła. Brock, Rayder i Amber to wieczna walka. Walka między dobrem a złem, pomiędzy uczuciem, namiętnością, emocjami a rozumem. Najbardziej spodobało mi się w książce czym zajmowali się chłopcy. Zawód który wykonywali nie pochlebiam ale autorka opisując ich nadała im seksownego wyglądu. Kto by nie chciał tak niebezpiecznych a zarazem zakochanych po same uszy. Dwaj przyjaciele po poznaniu Amber rozpoczęli niebezpieczną grę. Robią wszystko żeby ją zdobyć, nie zważając na konsekwencje. Kogo wybierze Amber? Czy męska przyjaźń przetrwa? Czytając tę książkę zaciekaw was do samego końca. Jeżeli ktoś chce się przenieść w świat seksu, perwersji i niebezpiecznej pracy to ta książka jest właśnie dla was. 
Dziękuje :)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jeśli odwiedzasz bloga i czytasz posty to pozostaw po sobie ślad w postaci komentarza. Będzie mi bardzo miło bo wtedy wiem, że moje starania nie poszły na marne.
Miłego czytania.
Beata